۱۳۹۱ بهمن ۱۴, شنبه

با انجام آخرین عمل جراحی بازیگر زن سینمای ایران بالاخره تغییر جنسیت داد و در این‌باره مستند ساخت

با انجام آخرین عمل جراحی بازیگر زن سینمای ایران بالاخره تغییر جنسیت داد و در این‌باره مستند ساخت

سامان ارسطو که تا یکسال قبل با نام فرزانه ارسطو شناخته می شد، پس از عمل جراحی که اواخر فروردین ماه انجام داد به گفته خود، رویای 42 ساله اش را تخقق بخشید و با تغییر جنسیت، به برخی از مشکلات روحی روانی خود غلبه کرد. او پیش از این در فیلم‏هایی همچون «سربازهای جمعه»، «حکم»، «تیغ‏زن»، «تسویه حساب» و «استشهادی برای خدا» با چهره‏ زنانه بازی کرده است.این بازیگر سینما در گفت‏و‏گویی که چندی پیش بایک هفته‏ نامه انجام داده بود، اظهار کرده بود که از بچگی متوجه شده، بدنش متعلق به خودش نیست این موضوع را بارها به اطرافیان خود گوشزد کرده بود اما این موضوع بی‏تفاوتی سایرین را به دنبال داشت.
ارسطو یکبار در 24 سالگی به اصرار خانواده ازدواج کرد و بعد از یک روز زندگی با شوهر، از او جدا شد.

او در این مقطع به قطعیت رسید که جنسیت او باید تغییر کند و با روانشناس و روانپزشکان نیز گفت‏وگوهایی انجام داد تا اینکه اواخر فروردین ماه به کمک یکی از بازیگران سرشناس سینما موفق به پرداخت هزینه‏های عمل شده و بدین ‏ترتیب تغییر جنسیت داد.

او هم اکنون از این اقدام که بسیاری آن را جسارت آمیز می‌‏خوانند راضی است و با ازدواج مجدد با یکی از فعالان عرصه تئاتر به زندگی عادی مشغول می‌باشد.ارسطو در تازه ترین کار خود «آناهیتا» با چهره‏ای مردانه جلوی دوربین رفته است.
ارسطو درباره زندگی و شرایط خاصش یک مستند هم ساخته که هنوز پخش نشده است.

منبع: آریا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر