۱۳۹۱ اسفند ۲۲, سه‌شنبه

معرفی سایت خرید و سفارش Testopel ایمپلنت هورمون تستوسترون

معرفی سایت خرید و سفارش Testopel ایمپلنت هورمون تستوسترون 

 ترجمه و تایپ به قلم : محمد آسمانی92
 
Testopel implant  چیست ؟

Testopel ، ایمپلنت قابل کاشت هورمون تستوسترون است که جایگزین بسیار مناسبی جهت تزریق هورمون تستوسترون می باشد به خصوص برای اشخاصی که به هر دلیل یا دلایلی مایل به تزریق هورمون به صورت هفتگی یا ماهانه نیستند ،
در نتیجه می توانند با استفاده از Testopel implant تعداد دفعات تزریق را به حداقل ممکن یعنی در حدود  ۴ الی ۶ ماه یک بار برسانند.
این روش برای افرادی که دقت لازم را در تاریخ زمان تزریق هورمون ندارند و یا شغل انها به گونه ای است که امکان حمل و استفاده از هورمون برایشان به سهولت میسر نیست تا سر موقع تزریق را انجام دهند و یا قصد مسافرت دارند و یا از تزریق های پشت سر هم خسته شده اند و دچار درد و زخم در باستن و یا محل تزریق شده اند و با اینکه اینکه به هر دلیل یا دلایلی این شیوه را به جای تزریق هفتگی و ماهانه ترجیح می دهند ، بسیار کارامد می باشد.


نحوه کاشتن Testopel implant  چگونه است ؟
Testopel implant در باستن  کاشته می شود ، ابتدا قسمتی از باستن را طی یک بی حسی موضعی برش بسیار کوچکی در حد خراش جزیی می دهند سپس یک سرنگ بلند و بسیار باریک را درون شکاف ایجاد شده می کنند و pellets که حاوی تستوسترون است وارد زیر پوست می شود و بسته به تعداد pellets  برای 3 تا 4 ماه و اگر خیلی طولانی مدت جواب بدهد برای 6 ماه  سطح هورمون تستوسترون را در خون بالا نگه می دارد در نتیجه تا ۴ الی ۶ ماه دیگر نیاز به تزریق هورمون تستوسترون نمی باشد. 


هر pellets  حاوی 75 mg تستوسترون است
در هر بار کاشت ایمپلنت شما می توانید بسته به میزان دوز مصرفی  تزریق هورمون تستوسترون  6  یا pellets  8 استفاده نمایید که معمولا بین 3 تا 4 ماه و در نهایت الی 6 ماه  اثر گذار خواهد بود 

در ابتدا می توانید با  pellets 6  شروع کنید و بعد از 1 ماه ازمایش خون دهید تا میزان سطح تستوسترون اندازه گیری شود . سپس ماه اینده هم به همین منوال مجداد ازمایش خون دهید ، سپس بسته به جواب ازمایشات خون و میزان سطح هورمون تستوسترون در خون دکتر تصمیم میگیرد که بدن شما  نیاز به چند  pellets  دارد و تا چند ماه اثر گذار خواهد بود

لینک خرید ایمپلنت Testopel

ترجمه لینک فوق :
تعداد ۱۰ جعبه Testopel  به قیمت  600 $
تعداد ۱0۰ جعبه Testopel  به قیمت  6000 $ و در صورت واجد شرایط بودن به فیمت  5400 $
گزینه های پرداخت: از طریق کارت اعتباری و یا پرداخت به حساب بانکی در سفارشهای 30 روزه یا 90 روزه

 
لینک دانلود فایل pdf اموزشی جهت اگاهی بیشتر از این نوع ایمپلنت ترجمه و تایپ به قلم : محمد آسمانی92 

 

۴ نظر:

 1. من اطلاعاتم ضعیفه ! کسی که تغییرجنسیت میده ، تا آخر عمرش باید هورمون هارو تزریق کنه ؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بله تا اخر عمر باید هورمون درمانی انجام دهند.

   حذف
 2. سلام محمد جان امیر هستم از آبادان ترنس اف تو ام هستم و فقط عمل آخرم مونده انجام بدم.
  نظرم به دکتر کامیار توکلی در مشهده یک بار رفتم پیشش باهاش صحبت کردم عکس عملاشو نشون داد به نظرم خوب بود هزینشم خیلی به صرفه تره و به نظرم بهتر از دکتر کهن زاده. شما چیزی ازش شنیدین؟ یا کسی رو میشناسید که پیشش عمل کرده باشه؟
  شرمنده یه سوال شخصی شما خودت عمل آخر رو انجام دادید؟
  یکی از بچه ها میگفت با فناوری نانو کبد مصنوعی درست شده احتمال هست چیز جدیدی درست بشه که به درد ما هم بخوره و بهتر از دو روش رایج عمل باشه؟
  مرسی داداش ان شا الله آخر عاقبت همه ترنس ها به خیر بشه و همه به خواسته هاشون برسن و سلامت باشن.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دکتر توکلی را توضیه نمیکنم. ایشان کارشان خوب نیست و افراد بسیاری دچار عارضه شده اند.

   حذف