۱۳۹۴ آبان ۱۲, سه‌شنبه

ترجمه وئدیوی فالوپلاستی قسمت اول از چهارم 1/4 در المان-مونیخ توسط دکتر Dr. Jurgen Schaff

 ترجمه وئدیوی فالوپلاستی قسمت اول از چهارم 1/4  در المان-مونیخ توسط دکتر Dr. Jurgen Schaff


اسم من دانیل براش است 21 سال دارم ترنسکشوال زن به مرد هستم از کشور اسراییل. در حال حاضر در بیمارستان هستم و مرحله اول عمل فالوپلاستی را پشت سر گذاشتم. تصمیم گرفتم این ویدوها را درست کنم تا به شما بیشتر درباره جراحی پایین بگویم. تکنیک انتخابی من برای عمل فالوپلاستی به نام fibula flap with bone به همراه استخوان، که یک تکنیک تقریبا جدیدی است و به جای قرار دادن پروتز اریکشن در پینس (پروتز برای نعوظ یا راست شدن الت برای دخول جنسی). با قرار دادن استخوان در پینس به جای پروتز پمپ، باعث میشود که پینس همیشه به اندازه کافی سخت باشد برای رابطه جنسی در هر زمان که خواستید و دیگر نیازی به پمپ کردن برای نعوظ نیست.

عملهایی که امروز انجام دادم تخلیه رحم و تخلیه یکی از تخمدان هایم بود. دلیل اینکه تصمیم گرفتم یکی از تخمدان هام را در داخل بدنم نگه دارم این است که اگر در اینده بنا به دلایلی هورمون تستوسترون را قطع کردم، تخمدانم بتواند استرژن ترشح کند. (یکی از دلایل فوق داشتن کودک بیولوژیک از طریق فریز تخمک و قرار دادن در رحم جایگزین و یا رحم همسرتان).

عمل دیگری که امروز انجام دادم یک قسمت از واژن من را به دور یک تیوپ پیچیدند و در پشت ساق پایم قرار دادند. برای ساختن لوله ادرار در پینس. و درمرحله بعد جراحی پوست و چربی(فلپ) این ناحیه را برمیدارند جهت ساخت پینس. در ویدئوی دیگری نحوه تمیز نگه داشتن این تیوب و مراقبت از ان را به شما نشان خواهم داد.

لینک مستفیم تماشای این ویدیو درسایت یوتوب
https://www.youtube.com/watch?v=ipvELKA1Kqs
مترجم وئدیو: محمد بهامین
منبع: وبلاگ هلپ تی اس
www.helpts.blogspot.com/2015/11/14-dr-jurgen-schaff.html?zx=cc9d5e78db82f9ca

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر