۱۳۹۴ آبان ۲۰, چهارشنبه

افرادی که قبلا عمل متودئوپلاستی کرده و مایلند که عمل فالوپلاستی انجام دهند چه اتفاقی برای پنیس متوی انها به وجود می اید؟!

افرادی که عمل متودئوپلاستی انجام دادند و دارای میکرو پنیس (الت تناسلی مردانه کوچک) هستند و مایلند که عمل فالوپلاستی انجام دهند چه اتفاقی برای پنیس متوی انها به وجود می اید؟!

درعمل فالوپلاستی  پنیس(الت تناسلی مرد) در بالای کیلتوریس قرار داده میشود.
در این شرایط دو انتخاب وجود دارد:
انتخاب اول :

پنیس متوی خودتان را نگه دارید و به ان دست نزنید و پنیس فالو را در بالای ان قرار دهید که دراین حالت دارای دو پنیس خواهید شد و در این انتخابتان دو حالت دیگرایجاد میشود.

روش اول اینکه عصب منطقه اهدا کننده فلپ (پنیس یا همان الت تناسلی مردانه) را به عصب کلیتوریس پیوند میزنند و شما دارای حس جنسی در پنیس خواهید شد. و روش دوم اینکه اعصاب پنیس و کلیتوریس بهم متصل نمی شوند و شما حس جنسی در پنیس ندارید و همچنان حس جنسی و ارگاسم را در پنیس متوی خود تجربه خواهید نمود.

انتخاب دوم:

برای افرادی که عمل متو کردند و بعد مایل هستند فالوپلاستی کنند؛ پنیس متوی شما را درون پنیس ساخته شده فالو قرار میدهند و در این انتخابتان دو حالت دیگرایجاد میشود.

روش اول اینکه اگر پنیس متو را درون پنیس فالو قرار دهند و پیوند عصب منطقه اهدا کننده فلپ (پنیس) به عصب کلیتوریس متصل نشود. شما حس جنسی را از دست خواهید داد. چون پنیس متوی شما که حس جنسی دران قرار داشت در پنیس ساخته شده فالو دفن میشود. روش دوم اینکه پنیس متو را درون پنیس فالو قرار میدهند و عصب منطقه اهدا کننده فلپ (پنیس) به عصب کلیتوریس متصل می شود و شما حس جنسی را در پنیس فالو خواهید داشت.

نویسنده: محمد بهامین
منبع: وبلاگ هلپ تی اس

http://helpts.blogspot.com/2015/11/blog-post_11.html

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر