۱۳۹۴ آبان ۲۸, پنجشنبه

تصاویر نتیجه جراحی متودئوپلاستی در امریکا


 تصاویر نتیجه جراحی متودئوپلاستی در امریکا

یک سال از جراحی متودئوپلاستی من که فقط شامل ازاد سازی کلیتوریس است میگذرد.من این جراحی را در امریکا توسط   Dr. Marci Bowers in San Mateo, CA, USA انجام دادم.
من از نتیجه جراحی بسیار راضی و خوشحال هستم. من چندین بار به Gay bathhouses رفتم (مکانی که مردان با مردان به رابطه جنسی می پردازند)  و رابطه جنسی داشتم همینطور با همسرم هم رابطه جنسی داشتم. من در یک رابطه باز با همسرم هستم.  رابطه باز یعنی open relationship ( ازدواج یا رابطه ای که هردو طرف موافقت میکنند که با افراد دیگر هم رابطه جنسی داشته باشند)
خیلی مهیج است وقتی مردان همجنسگرا به من میگویند که پنیس من سکسی است. من عاشق این تعاریف هستم.
خیلی عالی است که میتوانم لخت در اتاق رختکن باشگاه راه بروم بدون نگرانی از اینکه دیگران درباره من چه فکر میکنند. شاید مردم فکر کنند که من یک پنیس کوچک دارم و من با این فکر انها راحتم چون واقعیت دارد. من یک مرد با پنیس کوچک هستم.
همسرم تصمیم دارد به زودی یک وبلاگ درست کند و چشم انداز خودش را از جراحی الت من بنویسید. او برنامه دارد که بنویسید چه احساس و تجربه ای داشته وقتی با من وارد این سفر ترنزیشن شده است و بعد از جراحی از من مراقبت کرده است و اینکه هم اکنون رابطه جنسی بین ما به چه صورت شده است.


مترجم: محمد بهامین
منبع: جامعترین وبلاگ اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
مرجع: 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر