۱۳۹۴ آبان ۱۱, دوشنبه

روند پرداخت هزینه جراحی، اپارتمان و خرید پمپ و ژل دی هیدروتستوسترون از دکتر میرو و ارسال به ایران

روند پرداخت هزینه جراحی، اپارتمان و خرید پمپ و ژل دی هیدروتستوسترون از دکتر میرو و ارسال به ایران


دو روش برای پرداخت هزینه جراحی وجود دارد که از حدود یک ماه قبل باید انجام بشود. روش اول تنها واریز پیش پرداخت جراحی و هزینه اقامت در حدود 1800 یورو و سپس بعد از ورود به بلگراد مابقی را نقدا پرداخت می کنید. روش دوم واریز کل هزینه جراحی 10000 یورو بسته به نوع عملهای انتخابی هزینه کمتر یا بیشتر است.


متاسفانه بدلیل تحریم ایران و عدم امکان انتقال بانکی ارز، فکر میکنم باید از یک صرافی در ایران کمک بگیرید و به حساب صرافی تومان واریز کنید و انها یورو را به حساب بلگراد واریز کنند. و دراین بین کارمزد جزیی هم به صرافی باید پرداخت شود.

ارز رایج کشور محل سکونتتان را به یورو تبدیل نمایید و با خود پول نقد بهمراه داشته باشید هزینه اقامت در اپارتمان های متعلق به تیم دکتر میرو، شبی 60 یورو بعلاوه 14% مالیات میباشد. که در هنگام ورود کل مبلغ مدت زمان اقامتتان را یکجا پرداخت میکنید.

حداقل زمان اقامتتان 14 روز میباشد. اگر امکان و شرایط اقامت طولانی تر را داشتید حتما توصیه میکنم یک ماه بمانید چون این عمل دشوار است و عوارض جانبی زیادی دارد و همچنین با کشور محل زندگیتان فاصله مکانی بسیار. در صورت امکان حتما یکی از اعضای فامیل یا دوست با خود بهمراه داشته باشید.

اگر نیاز به تهیه پمپ وژل دی هیدروتستوسترون دارید هزینه ان 60 یورو است و پمپ رایگان میباشد. پس از واریز مبلغ به حساب بانکی دکتر میرو او کرم تستوسترون را به همراه پمپ به ادرس محل زندگیتان ارسال میکند. و خوشبختانه برای دریافت ان در ایران هیچ مشکلی وجود ندارد

مترجم: محمد بهامین
منبع: وبلاگ هلپ تی اس

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر