۱۳۹۴ آبان ۱۸, دوشنبه

معرفی جایگزینی برای ایمپلنت اریکشن در عمل فالوپلاستی برای نعوظ جهت دخول جنسی

معرفی جایگزینی برای ایمپلنت اریکشن در عمل فالوپلاستی برای نعوظ جهت دخول جنسی 
تجربه زندگی یک ترنس مرد + تصاویر نتیجه عمل فالوپلاستی از شکم و سلیو

اگر بنا به هردلیلی تمایلی به انجام عمل گذاشتن ایمپلنت ندارید. اگر بدن شما ایمپلنت را پس میزند. اگر از خطرات و عوارض ایمپلنت وحشت دارید. نگران نباشید. جایگزینی برای ان به نامهای زیر وجود دارد.

 penis extender   پنیس اکستندر
 penis sleeve   پینس سلیو  

Penis thickners  پینس تیکنرز

نحوه استفاده از ان بسیار ساده است. هر زمان که میخواهید رابطه جنسی برقرار کنید ان را برروی پینس کشیده و به رابطه بپردازید.   penis sleeve پینس سلیو  انواع  اقسام رنگ ها و مدل های متفاوتی دارد. که با جستجوی کلمات فوق، تصاویر بسیاری را مشاهده خواهید نمود.

جهت اشنایی بهتر، تصاویری از پینس سلیو را که توسط یک ترنس مرد استفاده شده برایتان قرار میدهم. داستان این ترنس مرد امریکایی به شرح زیر است:

من ابتدا به بلگراد رفتم و توسط دکتر  perovic (این پزشک فوت شده است) عمل متودئوپلاستی را انجام دادم. از لحاظ حس جنسی فوق العاده بود. اما سایز ان کوچک بود و امکان دخول جنسی را نداشتم. بعد از گذشت سالیان بسیار زیاد، تصمیم گرفتم که فالوپلاستی انجام دهم توسط دکتر Dr. Leis, Sherman در کشور محل سکونت خودم (امریکا).

من تصمیم گرفتم تکنیک pubic phallo انجام بدهم و از شکمم برای ساخت پینس استفاده کنم. زیرا تصور اینکه جای زخم بروی دست یا پایم ایجاد شود اشفتگی جسمی بیشتری در من ایجاد میکرد و نمیتوانستم با ان کنار بیایم و مثل برچسبی بود که نشان میداد من ترنسکشوالم. دلم میخواست وقتی بیرون میروم هیچ جای زخمی روی بدنم نباشد.

اولین جراحی ایمپلنت 5 سال دوام اورد و بدنم ان را پس زد. دومین جراحی ایمپلنت 2 سال باقی ماند و بدنم ان را پس زد و سومین جراحی ایمپلنت 1 سال دوام اورد و بدنم ان را پس زد. متاسفانه بدن من بارها ایمپلنت را پس زد و در پینس من حرکت میکرد و فشار می اورد هنگام سکس. متاسفانه جراحی افزایش لوله ادرار نیز، از بین رفت و من نمیتوان ایستاده ادرار کنم. من دیگر از گذاشتن ایمپلنت خسته شدم  از بیمارستان بستری شدن خسته شدم و اهمیتی برایم ندارد که مجددا عمل لوله ادرار را انجام بدهم چون من ترجیح میدهم این پول را صرف خانواده ام و بچه هایم بکنم.

من و همسرم با استفاده از penis sleeve پینس سلیو، زندگی جنسی بسیار خوبی داریم و هردوی ما راضی و خوشحالیم و ارگاسم می شویم.
مترجم: محمد بهامین

مترجم: محمد بهامین
منبع: وبلاگ هلپ تی اس
http://helpts.blogspot.com/2015/11/blog-post_9.html

منبع مطلب: http://www.transbucket.com/ ترجمه قسمت توضیحات عمل و شرح بیشتر در کامنت های متعدد توسط خود شخص ارایه شده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر