۱۳۹۴ آذر ۲۰, جمعه

ترکیبات کلی پراسیرین برای مقابله با ریزش مو

ترکیبات کلی پراسیرین برای مقابله با ریزش مو

ترکیبات اصلی قرص : ساپالمتو ، زینک سولفات ، ویتامین B6 ، منیزیم
ترکیبات اصلی فوم : ساپالمتو ، امگا 3 و 6 ، گزنه ، آزلائیک اسید
ترکیبات اصلی شامپو : مثل ترکیبات فوم همراه با عصاره برگ زیتون . این شامپو فاقد پارابن است .

اجزاء تشکیل دهنده پراسرین چیست؟
پراسرین ترکیب اختصاصی اجزاء گیاهی، معدنی و ویتامین است. 17 ماده تشکیل دهنده قرص های پراسرین عبارتند از: توت های سا پالمتو، گوتو کولا، گزنه، منیزیوم، سولفات روی، ریشه ایلیوثیرو، ویتامین ب 6 ، تخم کدو تنبل و ریشه مویرا پوما. اجزاء سرم موضعی XT پراسرین نیز عبارتند از: اسید لینولنیک گاما، عصاره تخم انگور، اسید آزلایک، عصاره سا پالمتو، روغن آواکادو و عصاره گزنه

چه چیزی باعث ریزش مو می شود؟
عوامل متعددی می توانند در ریزش مو نقش داشته باشند که از میان آنها می توان به وراثت، رژیم غذایی، استفاده از مکملهای بدن سازی خاص، و عوامل محیطی اشاره کرد. در این میان وراثت یا ژنتیک عامل اصلی است، مردانی که اجداد آنها دچار تاسی سر بوده اند (چه اجداد مادری و چه اجداد پدری) به خصوص در سنین جوانی بیشتر از دیگران در معرض ریزش مو قرار دارند. اکثر (92% درصد) مردانی که دچار تاسی هستند، خط مویشان به عقب کشیده شده یا موهایشان کم پشت شده است از آلوپسی آندروژنتيک رنج می برند. پراسرین به طور خاص برای مبارزه با این عامل ریزش مو طراحی شده است که علت به وجود آمدن آن افزایش دی هيدروتستوسترون (DHT) در پوست سر است.


دی هيدروتستوسترون (DHT) چیست؟
انزیمی که به صورت طبیعی در بدن یافت می شود و 5 آلفا ردوکتاز (5 alpha-reductase) نام دارد هورمون مردانه تستوسترون را به هورمون دیگری با نام دی هيدروتستوسترون (DHT) تبدیل می کند. میزان دی هيدروتستوسترون در پوست سرافرادی که دارای ریزش موی منظم هستند بیشتر از حد طبیعی است. دی هيدروتستوسترون مدت زمان مرحله رشد موها را کوتاهتر می کند. موها شکننده شده، رنگشان روشنتر می شود، و با سرعتی بالاتر از سرعت معمول می ریزند. تحقیقات نشان می دهد که 5 آلفا ردوکتاز نقش موثری در جلوگیری از ریزش مو و تاسی منظم در مردان دارد. محتویات فعال پراسرین از انجام واکنش شیمیایی که تستوسترون را به دی هيدروتستوسترون تبدیل می کند جلوگیری می کند و میزان دی هيدروتستوسترون موجود در پوست سرافراد را کاهش می دهد.


چه مدت طول می کشد تا پراسرین موثر واقع شود؟
به دلیل کندی رشد مو (حدود 1 اینچ در هر دو ماه)، به مردان توصیه می شود که برای مشاهده نتیجه قابل توجه پراسرین، حداقل 1 یا 2 ماه از آن استفاده کنند. با این که بعضی از مصرف کنندگان پراسرین از بهبودی طی دو هفته سخن می گویند، افزایش قابل توجه تعداد موهای اکثر مردان، 1 تا 3 ماه طول می کشد. با مقایسه این محصول با محصولاتی مانند روگین ®(4 ماه) و پروپسیا® (6 ماه) خواهید دید که با مصرف پراسرین بسیار سریعتر از محصولات دیگر نتیجه می گیرید. پراسرین همچنین ضمانت بی قید و شرط 90 روزه را ارائه می دهد. (هیچ داروی تجویزی چنین ضمانتی را ارائه نمی دهد). اگر نتایج مصرف پراسرین کاملا رضایت بخش نیست، آن را بازگردانید و تمام پول خود را پس بگیرید.


آیا پراسرین برای زنان نیز موثر است؟
با این که ممکن است بعضی از مواد مغذی موجود در قرص های پراسرین برای زنان نیز مفید باشد، اجزاء فعال پراسرین برای هدف گرفتن DHT که عامل ریزش مو است طراحی شده است. این ترکیب در بدن زنان به مقدار زیاد یافت نمی شود و به نظر نمی آید در ریزش موهای زنان به اندازه مردان تاثیری داشته باشد. برای ریزش موی زنان، سفرن  را توصیه می کنیم که می توانید آن را به طور مستقیم از اینجا سفارش دهید.


فرق قرص های پراسرین و سرم XT پراسرین در چیست؟
قرص های پراسرین از بازدارنده های طبیعی DHT ساخته شده اند که به صورت خوراکی مصرف می شوند. سرم XT پراسرین در پوست سر به کار می رود تا با استعمال خارجی با تاثیرات DHT مبارزه کند. در کنار هم، آنها ترکیبی قوی با استعمال داخلی و خارجی علیه ریزش و کم پشتی مو در مردان بوجود می آورند. برای این که سریعتر به نتیجه برسید، توصیه می شود که در برنامه مواظبت از موهایتان از قرص های و پراسرین و سرم XT پراسرین در کنار هم استفاده کنید.

از کجا بدانم که پراسرین در من نیز موثر واقع خواهد شد؟
تحقیقات اولیه نشان می دهد که پراسرین در اکثر مردانی که از رایج ترین علت ریزش مو یعنی طاسی آندروژنیک رنج می برند موثر است. البته این موضوع برای همه مردان صدق نمی کند. پراسرین برای کسانی که ریزش مویشان ناشی از شیمی درمانی، ضربه به پوست سر، کچلی (آلوپسیا آرئاتا) و علت های نا مربوط به DHT است موثر واقع نخواهد شد. از مراکز پزشکی در اینجا دیدن کنید.


آیا پراسرین مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است؟
مکمل های غذایی در سازمان غذا و داروی آمریکا روند تایید را طی نمی کنند و چنین چیزی فقط مخصوص داروهای تجویزی است. تمام اجزاء تشکیل دهنده پراسرین، از قصد با شرایط امن بودن غذا که توسط این سازمان اعلام شده است مطابقت دارد.


آیا می توانم هم زمان با روگین/پروپسیا از پراسرین استفاده کنم؟
استفاده از پراسرین در کنار مکمل ها و درمان های دارویی دیگر ریزش مو بی خطر است. بسیاری از مشتریان ما از موفقیت آمیز بودن
مصرف پراسرین و پروپسیا در کنار هم خبر دادند چرا که هر دو مراحل مختلف تولید DHT را هدف می گیرند. درمان های موضعی مثل روگین نیز مانع اثر بخشی پراسرین نیست و ممکن است در افزایش میزان رشد دوباره موهایتان سودمند باشد. برای درمان موضعی، استفاده از سرم موضعی XT پراسرین را در کنار قرص های پراسرین توصیه می کنیم تا سریعتر به نتیجه برسید.

آیا پراسرین عوارص جانبی دارد؟
پراسرین فاقد بیشتر عوارض جانبی مربوط به مکمل ها و داروهای دیگر است. تعداد بسیار کمی از مردان گزارش دادند که در اولین روزهای مصرف، دچار معده درد خفیف شدند. در این صورت فقط پراسرین را با غذا مصرف کنید تا مشکلتان رفع شود. بعضی از مردان که پوستی حساس دارند، در صورت بروز ناراحتی پوستی باید از سرم موضعی XT  پراسرین تنها یک بار در روز استفاده کنند. مصرف پراسرین عوارض جانبی دیگری در پی ندارد


از کجا بدانم که موهایم در مرحله رشد است؟
موی انسان در چرخه زندگی سه مرحله را پشت سر می گذارد: رشد (آناژن)، استراحت (کاتاژن) و ریزش (تلوژن). همیشه 90% موهای زنده شما در مرحله رشد هستند. اگرمویتان بلند می شود (نیاز به کوتاه کردن دارد)، پس حداقل بخشی از موهایتان هنوز در مرحله رشد قرار دارند و مصرف پراسرین در رشد دوباره مویتان سودمند است. اگر هیچ یک از موهایتان بلند نمی شود یا نیاز به کوتاهی ندارد، پراسرین فقط در حفظ موهای موجود موثر واقع می شود.


آیا می توانم پراسرین را از خارج آمریکا سفرش دهم؟
بله، ما می توانیم با کشتی پراسرین را به بیشتر کشورها ارسال کنیم. هم اکنون، قوانین گمرگی مانع فرستادن پراسرین به عربستان سعودی، ایران، الجزایر و آفریقای جنوبی شده است. اگر مطمئن نیستید که قوانین گمرگی کشورتان اجازه ورود پراسرین را می دهد، لطفا قبل از سفارش با ما تماس حاصل نمایید. لطفا این موضوع را نیز در نظر بگیرید که ممکن است در کشورهای خارجی از جمله کانادا ترخیص گمرک کمی طول بکشد.


اجزاء تشکیل دهنده پراسرین چیست؟
پراسرین ترکیب اختصاصی اجزاء گیاهی، معدنی و ویتامین است. 17 ماده تشکیل دهنده قرص های پراسرین عبارتند از: توت های سا پالمتو، گوتو کولا، گزنه، منیزیوم، سولفات روی، ریشه ایلیوثیرو، ویتامین ب 6 ، تخم کدو تنبل و ریشه مویرا پوما. اجزاء سرم موضعی XT پراسرین نیز عبارتند از: اسید لینولنیک گاما، عصاره تخم انگور، اسید آزلایک، عصاره سا پالمتو، روغن آواکادو و عصاره گزنه. برای مشاهده برچسب حقاق مکمل ها اینجا را کلیک کنید.


اگر مصرف پراسرین را قطع کنم چه اتفاقی می افتد؟ آیا موهای جدیدم می ریزند؟
این نگرانی در همه وجود دارد و پاسخ آن برای افراد مختلف متفاوت است. بعضی از مردان گزارش دادند که  مدتی بعد از قطع مصرف پراسرین، ریزش مو نداشتند. اما بسیاری از مردان گزارش دادند که چند ماه بعد از قطع مصرف آن  دوباره اما به کندی دچار ریزش مو شدند. به طور کلی، مردان جوانتر نسبت به افراد مسن، بعد از قطع مصرف پراسرین نتایج بهتری کسب کردند و به مویشان حالت اولیه خود بازنگشت. ما از تمام مصرف کنندگان می خواهیم که برای تعیین مدت زمانی که مصرف پراسرین در آنها اثر بخش است از تجربیات خود بهره گیرند.

چه مدت طول می کشد تا سفارشم را تحویل بگیرم؟
در ایالات متحده آمریکا و مکزیک سفارشات آنلاین 3 تا 5 روز کاری به طول می انجامد. سفارشات پستی و بین المللی نیز 12 تا 14 روز کاری به ما فرصت دهید. اگر مایلید از وضعیت سفارشات آگاه شوید، لطفا به آدرس orders@procerin.asia پیغامی با این مضمون ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

اگر محصول شما برایم کاملا رضایت بخش نباشد چه باید کرد؟
ما به محصولمان اعتقاد راسخ داریم و به تمام مشتریانمان ضمانت ارائه می دهیم. اگر نتایج بدست آمده از مصرف پراسرین برای شما کاملا رضایت بخش نیست، بی هیچ قید و شرطی هزینه خرید آن را به شما باز می گردانیم. ما مطمئنیم که همانند اکثر (88%) مشتریانمان، شما نیز به این نتیجه خواهید رسید که امروزه در بازار، پراسرین موثرترین، مناسب ترین، مقرون به صرفه ترین سلاح مبارزه با ریزش مو است. اکنون این محصول عاری از خطر را سفارش دهید و شاهد نتایج مطلوب مصرف پراسرین باشید!

فرستنده: علی سام
تلگرام: https://telegram.me/helpftm
تلگرام: https://telegram.me/iransrsresults
تلگرام: https://telegram.me/helpts
منبع: جامعترین وبلاگ اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس در ایران
http://helpts.blogspot.com/2015/12/blog-post_12.html
مرجع:  http://procerin.asia/faqfarsi.php 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر