۱۳۹۴ آذر ۱۱, چهارشنبه

معرفی وبسیایت برای خرید و اشنایی با پروتز چهارکاره و نحوه ورود ان به ایران +عکس

معرفی وبسیایت برای خرید و اشنایی با پروتز چهارکاره و نحوه ورود ان به ایران +عکس

این پروتز ها توسط ترنس مردی امریکایی ساخته شده است. پروتزهای چهارکاره قابلیت حالت خوابیده در شرت، حالت اریکشن در سکس، ایستاده ادرار کردن و لذت جنسی در هنگام سکس با تحریک کلیتوریس را دارا میباشد. در این پروتز سه طرح مختلف از شیار وجود دارد که درهنگام رابطه جنسی بدلیل تماس این شیارها با کلیتوریس منجر به تحریک و ارگاسم میشود. در زیر تصاویر از طرح های این شیارها و نمای کلی پروتز چهارکاره را مشاهده می نمایید.
لینک خرید پروتز چهارکاره 

امکان خرید بین المللی از طریق پست دی اچ ال امکان پذیر است. متاسفانه بدلیل قوانین حکومت اسلامی ایران امکان ارسال این چنین محصولات از طریق پست وجود ندارد. اگر علاقمند به سفارش و دریافت محصولات پروتز الت هستید. چندین روش وجود دارد. با توجه به اینکه امکان گذرکردن این چنین محصولاتی از گمرک ایران وجود ندارد. تنها روش سفر مستیقم خودتان به کشور مورد نظر و بستن پروتز و اوردن ان با خودتان به ایران است.

روش دیگر داشتن ادرس دوست یا فامیلی در خارج و گرفتن کمک در خرید انلاین محصول که از طریق ویزا یا مسترکارت امکان پذیر است و سپس فامیلتان میتواند این محصول را با خودش به یکی از کشورهای همسایه ایران بیاورد و شما به انجا سفر کنید و پروتز را به خود ببنید و به ایران بیاورید.

روش دیگر سفر شما به یکی از کشورهای همیسایه و اقامت درهتل یا مکانی که قادر باشید بسته پستی دریافت کنید که در این حالت داشتن فامیل یا دوستی برای کمک در خرید انلاین محصول و سپس دریافت محصول و بازگشت به ایران است.

توجه داشته باشید که باید محصول را به خودتان ببنید. نمیتوانید ان را درچمدان قرار دهید. داشتن مجوز تغییرجنس از پزشکی قانونی لازم است تا اگر دچار مشکل شدید بتوانید با ارایه مجوز توضیحات لازم را بدهید اما هیچ تضمینی برای موفقیت در عبور محصول از گمرک ایران وجود ندارد.

 درحدی که من اطلاع دارم زمانی که با هواپیما به فرودگاه ایران وارد میشوید. بازرسی بدنی ندارید. تنها قراردادن چمدان برروی دستگاه است که محتویات درون چمدان را مشخص میکند وهمچنین برای افرادی که بار بسیاری دارند گمرگ چمدان ان ها را باز و بررسی میکند. برای همین بسیار مهم است که پروتز را درون چمدان قرار ندهید تا مشخص نشود چون حتی داشتن مجوز تغییرجنس هم هیچ کمکی نخواهد کرد و محصول ثبت و ضبط میشود. (حتما تحقیق کنید که ایا ورود محصولات ممنوعه جرم دارد یا خیر) بنابراین تنها روش بستن پروتز به خودتان است چون بازرسی بدنی ندارید. اما حتما خودتان در این زمینه بیشتر تحقیق نمایید

نویسنده: محمد بهامین
منبع: جامعترین وبلاگ اطلاع رسانی تغییرجنس در ایران
http://helpts.blogspot.se/2015/12/blog-post_2.html?zx=f3a832ecc97efa93

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر