۱۳۹۴ آذر ۲۰, جمعه

دل نوشته یک ترنس FTM ، مردی شکسته اما نه شکست خورده

دل نوشته یک ترنس FTM ، مردی شکسته اما نه شکست خورده

من یک مردم،مردی شکسته اما نه شکست خورده و چه باور اشتباهی ست فکر کردن به این موضوع که شاید نزدیکانمان ،درکِ رنجهای مارا دارند،که به همان دو آیه قسم!!! (همان دو آیه ای که هرگز نیامد،که اگر میآمد،دنیا به هم میریخت از ترس و خجالت) نود و نه درصدشان ندارند،حتی خانواده هایمان که سالها به چشم دیده اند،هرچند سعی دارند ،خودشان را نزدیک کنند به دردهایمان!
بعضی ها بلانسبت این جمع خوب اهل یاد گرفتن هستند،تهمت میبینند ،قضاوت و بی احترامی،هارتر میشوند و می افتند به جان جامعه ،و همین میشود که میگویند ،ترنس ناپایدار است و تعادل روحی ندارد،عحیب است کسی نمیگوید،ببین با دلش چه ها شده،که این شده!!!

من آدم خوبی نیستم،من اصلا آدم نیستم،من یک پروانه ام،ک چشم دیدن پرهایم را هم ندارند،تا جان میگیرم و تصمیم به پرواز تیرهایشان جاری میشود از اسلحه خانه یِ زبانشان و عجیب سنگ تمام میگذارند.
بعضی ها هم روش مرا پیش میگیرند،تهمت میبینند و دلشکسته میشوند، این حرکت زشت را در خود ب حداقل میرسانند... تهمت،دروغ،بی احترامی،ریا،ترحم دیدم و شکستم اما نشکستم دیگر کس دیگری را...!

اما اشکالی ندارد،من یک پروانه ام،خالقم هرکس که هست،حتما فکری بحالم کرده و آفریده مرا...
شاید خط و خالهای ظاهرم خوب و شکیل نباشد اما مطمئنا از روح خودش یکی دو فوت بیشتر در من دمیده است... من یقین دارم... او منتظر است من عشق را در دنیا متجلی کنم

نوشته ام: غم ها هجوم آورده اند،اما در دلم میگویم اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد،من و ساقی....
من ،منم! من قبل از اینکه ترنس باشم امانتدارِ روحِ اویم... امانتدار این پرده ی سفید ... این منم...!من باید طرح قشنگی بر این پرده نگارم!

(دلم یکم پره امشب،اضافی ش از گوشه چشام میزنه بیرون،جایی رو پیدا نکردم احساساتم رو بگم،ترسیدم از قضاوت و تهمت و حتی نصیحت ها،شاید هم دلداری ها... یکم دل شکسته م،یکی دوتا پتک زدن بهش فقط،نزدیک ترینهام.... غر نمیزنم،افسرده نیستم،حتی ناامید نیستم،فقط امشب یکم دل شکسته ترم)
حرف بسیار و مجال اندک است،شرمنده اگر اسباب دردسر و دردِسر شدم

نویسنده: علی سام
تلگرام: https://telegram.me/helpftm
تلگرام: https://telegram.me/iransrsresults
تلگرام: https://telegram.me/lgbtqap
منبع: جامعترین وبلاگ اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس در ایران

http://helpts.blogspot.com/2015/12/ftm_11.html?zx=c17bff5f10abb174

۱ نظر:

 1. موفق باشید عزیزان.
  من هم ب عنوان یک دانشجوی ارشد روانشناسی هر کمکی ک از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد.
  Shirinzadeh.yashar@gmail.com
  0912 085 0912
  یاشار شیرین زاده

  پاسخحذف