۱۳۹۴ اسفند ۱۹, چهارشنبه

تجربه اقدام برای دریافت کمک هزینه 5 میلیون از بهزیستی کرج برای عمل تعییرجنس

 تجربه اقدام برای دریافت کمک هزینه 5 میلیون از بهزیستی کرج برای عمل تعییرجنس

(هویت نویسنده محفوظ و گزارش ایشان بدون دخل و تصرف درج شده است)
در مورد کمک هزینه بهزیستی همش فکر میکردم فقط حرفه و این دولت نمیشه پول گرفت.. در جریان مجوز بودم که یه دوست بهم گفت حتما برو بهزبستی برای کمک هزینه.. وضع زندگیمون خوبه با این حال به خودم گفتم این پول حق منه و حتی شده صد هزار تومن باید بگیرمش که بعد از گرفتم مجوز فردا بردمش بهزیستی کرج. هر شهر یه یهزیستی مرکز داره که باید به مرکز رفت.
telegram.me/iransrsresults
برخورد پرسنل بهزیستی عالی بود.. بعد از کلی سوال پرسیدن در مورد خودمو خانوادم و زیر و بم زندگی بهم گفتن برو باهات تماس میگیریم.. بعد از یک هفته تماس گرفتن و من رفتم ..مددکار اجتماعی باهام حرف زد و بعد یه روانشناس ..گفتن برو ما یه روط میایم خونتون بازدید.چند روز بعد زنگ زدن گفتن داریم میایم بازدید..دوتا خانوم اومدن و با مادرم حرف زدن در مورد من و شرایط مالیمون.و رفتن..
telegram.me/iransrsresults
چند روط بعد زنگ زدن و من باز رفتم و با روانپزشک بهزیستی صحبت کردم و اون نوشت که مشکل من ترنسکشوالیتی هست. مددکار گفت پروندت تکمیله و مبلغ چهارملیون بهت تعلق میگیره.یه تومنم بعد از عمل برای هورمون بهت میدیم..
telegram.me/iransrsresults
 با جراحم صحبت کردم طی یه نامه مبلغ عمل رو به بهزیستی اطلاع داد با شماره حسابش و من پولو پزشک رو دادم و بهزیستی بعد لز واریز پول یه رسید بانکی بهم میده من میبرمش به دکتر میدم و دکتر اون پولو بهم برمیگردونخ

دوستان حتما اقدام کنید..این پول حق ماست و تو مجلس برای ترنس ها بودجه در نظر گرفته شده با این هزینه های سنگین پونصد تومنم کمکه چه برسه به پنج میلیون..

منبع کانال: telegram.me/iransrsresults
اینستاگرام: instagram.com/help_lgbtqiap
تلگرام: telegram.me/helpftm
تلگرام: telegram.me/helpftmsrsresults
تلگرام: telegram.me/help_lgbtqiap
تلگرام: telegram.me/helpmtf
فیسبوک: www.facebook.com/mohammad.asemani92
جامعترین وبلاگ اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
www.helpts.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر