۱۳۹۴ اسفند ۱۹, چهارشنبه

تجریه مشاوره درمانی با دکتر صمیمی اردستانی روانپزشک که ادعا دارند چهار ترنس را درمان کردند

 تجریه مشاوره درمانی با دکتر صمیمی اردستانی روانپزشک که ادعا دارند چهار ترنس را درمان کردند

(هویت نویسنده محفوظ و گزارش ایشان بدون دخل و تصرف درج شده است)
سال 91 بود که موفق شدم با وجود مخالفت های خانوادم مراحل گرفتن مجوز رو طی کنم و مجوز بگیرم . اما از اونجایی که رضایت مادرم خیلی برام مهم بود حاظر شدم هر کاری که میگن انجام بدم بعد اقدام به جراحی کنم. خواهرم در اینترنت دکتر مهدی صمیمی اردستانی رو پیدا کرده بود، با توجه به اینکه مطالبی از ایشون توی سایتها پخش شده بود مبنی بر درمان 4 ترنسکشول.
telegram.me/iransrsresults
در جلسه اول ملاقاتم با ایشون از من پرسید میخوای درمان بشی یانه و من چون به خواهرم قول داده بودم مقاومتی نمیکنم گفتم بله من میخوام که از این دوگانگی نجات پیدا کنم اگر شما ادعا داری که میتونی منو درمان کنی و فکرو احساس و غریزه من رو با جسمم یکی کنی بسم الله ، ایشون به خواهرم گفت همین که میگه میخوام درمان شم یعنی جای امید هست.
telegram.me/iransrsresults
4 جلسه پیش ایشون رفتم و هر جلسه به من میگفت ریلکس کن چشمات رو ببند و تصور کن که در جایی هستی که دوست داری و خودت رو یک دختر زیبا با موهای بلند ببین که کنارت مردی هست که تو عاشقش هستی ، از حرفهاش خندم میگرفت و بهش میگفتم که من این داستان رو در ذهنم میسازم ولی خودم رو در قالب اون دختر نمیتونم ببینم ولی ایشون میگفت باید سعی کنی این مقاومت رو بشکونی.

هر جلسه کمی صحبت میکردیم در خصوص موضوع ترنس و بعد همون تمرینات رو با کمی تغییرات انجام میدادیم تا اینکه جلسه چهارم گفت یه کپسول برات مینویسم شبی 1 دونه بخور ، وقتی ازش پرسیدم تاثیر قرص چیه گفت حصار تورو میشکنه و اجازه میده تو بتونی خودت رو در قالب یک زن ببینی ، گفت بازیگران تاتر برای اینکه بتونن توی نقششون خوب جا بیافتن و نقششون رو باور کنن از این قرص استفاده میکنن!!!!
telegram.me/iransrsresults
اسم کپسول تیوتیکسن بود که وقتی نسخه رو پیش دکتر داروخانه بردم گفت این قرص برای بیماران شیزوفرنی تجویز میشه و توی اینترنت هم که سرچ کردم دیدم قرص ضد جنونه!!!!
و بعد از اون خواهرم دیگه نزاشت پیشش برم.
سه سال پیش ویزیت بیماران عادی ایشون 45 هزار تومن بود و از من جلسه ای 60 هزار تومن میگرفتن که به گفته خودشون هیچ معیاری برای تعیین تعداد جلسات وجود نداشت و ممکن بود به چند سال هم بکشه و در آخر هم هیچ تضمینی برای درمان نبود.

منبع کانال تلگرام: telegram.me/iransrsresults
اینستاگرام: instagram.com/help_lgbtqiap
تلگرام: telegram.me/helpftm
تلگرام: telegram.me/helpftmsrsresults
تلگرام: telegram.me/help_lgbtqiap
تلگرام: telegram.me/helpmtf
فیسبوک: www.facebook.com/mohammad.asemani92
جامعترین وبلاگ اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
www.helpts.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر