۱۳۹۴ اسفند ۱۹, چهارشنبه

تجربه تخلیه رحم و تخمدان توسط دکتر الماسی در بیمارستان رسول اکرم

 تجربه تخلیه رحم و تخمدان توسط دکتر الماسی در بیمارستان رسول اکرم

(هویت نویسنده محفوظ و گزارش جراحی ایشان بدون دخل و تصرف درج شده است)
من ترنس اف تو ام هستم که پیش دکتر الماسی عمل هیسترکتومی انجام دادم خواسته بودید که کسایی که پیششون عمل کردند توضیحاتی بدن من هم خواستم همکاری کنم.
telegram.me/iransrsresults
من تقریبا یک سال پیش در بیمارستان رسول اکرم پیش دکتر الماسی عمل هیسترکتومی انجام دادم. بخاطر قطع نشدن تب یازده روز بیمارستان بستری بودم. از یک هفته بعد از جراحی هم خونریزی خیلی خفیفی پیدا کردم که دکتر گفت چیزی نیست و طبیعیه اما رفته رفته بیشتر شد و این روند تا پنجاه روز بعد از عملم ادامه پیدا کرد و در این مدت هم تعطیلات بود و دکتر مسافرت بودن.
telegram.me/iransrsresults
بعد از تقریبا پنجاه روز خونریزی که خیلی بیشتر هم شده بود به یکباره قطع شد اما تا همین الان هم درد های خفیف زیر شکم دارم بخصوص وقتی باشگاه میرم و به شکمم فشار میاد.

در مورد برخورد پرسنل بیمارستان رسول اکرم هم اصلا تعریفی نداره. به حدی رسیدگی نمیکردن که من با اون حال بد، تب و خونریزی و درد بارها خواستم خودمو با رضایت شخصی مرخص کنم اما هربار چون حالم بدبود جلوگیری کردن و مثلا احساس مسئولیت کردن.چون حال من داشت بدتر میشد و هیچ کاری نمیکردن.
telegram.me/iransrsresults
تب من چهل درجه بود و اگر همونجا تشنج هم میکردم هیچکس هیچ کاری نمیکرد واقعا... روزی که قرار بود ظهرش از بیمارستان برم از صبحش دارو ها و سرم من رو قطع کردن در حالی که من هنوز مرخص نشده بودم. بعدشم پدرم و برادرم اون بخش و رو سر اون پرستارا خراب کردن و اونا از ترسشون اون نصفه روز رو به من رسیدگی میکردن.

برای گرفتن رگ و وصل کردن سرم هربار سه یا چهار بار از من رگ میگرفتن و پاره میشد چون بلد نبودن آخرش دیگه میخواستن از پام رگ بگیرن چون جفت دستام تماماً کبود بود و رگی نمونده بود.
telegram.me/iransrsresults
توی تمام مدتی هم که خونریزی داشتم با دکتر طاهرمنش به صورت تلفنی در ارتباط بودم و ازشون راهنمایی میگرفتم چون دکتر الماسی نبود و هیچ راه ارتباطی هم نداشت.

منبع کانال: telegram.me/iransrsresults
اینستاگرام: instagram.com/help_lgbtqiap
تلگرام: telegram.me/helpftm
تلگرام: telegram.me/helpftmsrsresults
تلگرام: telegram.me/help_lgbtqiap
تلگرام: telegram.me/helpmtf
فیسبوک: www.facebook.com/mohammad.asemani92
جامعترین وبلاگ اطلاع رسانی ترنسجندر و تغییرجنس
www.helpts.blogspot.com

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر